DOYA DOYA FETHİYE TURU

Dalyan Tekne Turu - Kaunos Kral Kaya Mezarları- İztuzu Plajı Yüzme Molası - Göcek- Katrancı Koyu- Kaş - Kalkan  Kekova Batık Şehir - Hamidiye Koyu - Kekova Adası - Yamaç Paraşütü - Jeep safari Turu - Dalış Turu - Tam gün Fethiye Kelebekler Vadisi Tekne Turu- Akyaka - Azmak Çayı Tekne Turu 

4 GÜN 3 GECE 4*PERDİKİA HİLL & FAMILY HOTEL

HERŞEY DAHİL KONAKLAMALI

11 TEMMUZ 2024 ÇIKIŞLI 

24 TEMMUZ 2024 ÇIKIŞLI 

07 AĞUSTOS 2024 ÇIKIŞLI 

28 AĞUSTOS 2024 ÇIKIŞLI

Bandırma saat 23:30 hareket. Balıkesir Saat 01:00 hareket.

1. GÜN: 

Yol güzergâhında kahvaltı molası sonrası   Muğla üzerinden Evleriyle mimarlık ödülüne sahip olan, Akyaka Beldesine geliyoruz. Burada verilen Azmak Çayı Tekne Turunu (ekstra) yapmak için kanal teknelerine binip doğal sit alanı ilan edilmiş olan, göçmen kuşların, su samurlarının yaşadığı, balıklarının yumurtlamaya geldiği Azmak Çayını görmek için nehre dümen kırıyoruz. Akyaka'dan ayrılıyoruz.  Dalyan'a ulaşıyoruz Buradan bineceğimiz (ekstra) kanal teknesiyle, saçlarından sazlıkların, gözyaşlarından denizi Köyceğiz Gölüne bağlayan su kanalının oluştuğu, efsanesi dilden dile anlatılan Byblis ve Kaunos'un hüzün dolu hikayesini dinleyerek, kaya oyma kral mezarlarını görüyoruz. Dalyan Tekne Turu Sazlıkların oluşturduğu kanalda yapacağımız tekne turunu takiben Atlantik Okyanusundan Anadolu sahillerine yumurta bırakmaya gelen Dünyaca ünlü Caretta Caretta cinsi deniz kaplumbağalarını görmek ve denize girmek için İztuzu Plajına gidiyoruz. Buradaki yüzme molamızın ardından tekrar teknemizle kanalı takıp ederek otobüsümüze ulaşıyoruz. Dalyan'dan sazlıkların ve Akdeniz'in kokusu üzerimize sinmiş olarak ayrılıyor ve Göçek'e gelerek burada serbest zaman veriyoruz. Kordon'da bulunan çay bahçelerinde İçilen sıcak çayların ardından otobüsümüzle ulaşacağımız ve 12 adalara hakim, eşsiz manzarası olan Katrancı Koyu seyir terasında fotoğraflarımızı çekiyoruz. Otelimize konaklama ve akşam yemeği.

KONAKLAMA: 4*PERDİKİA HİLL & FAMILY HOTEL

2.GÜN: Sabah otelimizde aldığımız kahvaltı sonra dileyen misafirlerimiz otelimizde serbest olarak vakit geçirebilirler. Dileyen misafirlerimize extra turlara katılabilirler.

1.ALTERNATİF TUR: (EXTRA) Kaş - Kalkan - Kekova Batık Şehir - Hamidiye Koyu - Kekova Adası  Eşsiz manzaraya sahip Kaş, Kalkan Kaputaş Plajı panoramik olarak görüyoruz buralarda vereceğimiz fotoğraf molaları sonrasında Üç ağız kasabasından teknemize biniyoruz  ve batık kent Kekova'yı gezmeye başlıyoruz. Kekova Tekne Turu, Kekova Adası, Tersane Koyu, Batık Liman, Simena Köyü (Kale Köyü), Hamidiye Koyu, Uçağız, Simena Kalesi, Korsan Mağarası gezileri ve yüzme molaları ardından otelimize dönüyoruz.

2.ALTERNATİF TUR: (EXTRA)  Fethiye jeep safari turuna çıkacağız.  Landrover araçlarımız ile orman yollarına giriyor ve safari turumuzun belki de en eğlenceli kısmı olan su savaşlarına başlıyoruz. Yaklaşık 1  saate yakın sürecek olan su savaşlarımızın ardından ilk mola noktamıza doğru devam ediyoruz. İlk molamıza dar ve kıvrımlı köy yollarından ulaşarak Likya'nın Xanthos vadisindeki nefis manzarası ile en iyi yerde konumlanan Tlos antik kentinde veriyoruz. Burada geçireceğimiz serbest zamandan sonra ikinci durağımız olan Gizlikent Şelalesine ulaşıyoruz. Basamaklarla ineceğimiz ve kısa bir yürüyüş ile ulaşacağımız şelalede nefis fotoğraflar çekip serinleyebilirsiniz. Şelale dönüşü Gizlikent vadisinin üzerinde kurulu üç yüz metrelik zipline parkurunda buradaki maceranızı zipline yaprak taçlandırabilirsiniz. Saklıkent jeep safari turumuzda öğleden sonra ihtişamla gürleyen nehirlerin içinden doğduğu 18km uzunluğundaki Saklıkent Kanyonu'nda molamızı veriyoruz. Burada alacağımız öğlen yemeğinin ardından Saklıkent kanyonuna geçiyoruz. Kanyonda macera tutkunları isterlerse içeri yürüyebilir veya buz gibi sularda rafting yapabilirler. Kanyon macerasından sonra nehir kıyısındaki Saklıkent’in meşhur doğal çamur banyolarına devam ediyoruz. Fethiye safari turunun belki de en eğlenceli kısmı olan çamur banyolarında çocuklar gibi eğlenip daha sonra dönüşe geçiyoruz 

KONAKLAMA: 4*PERDİKİA HİLL & FAMILY HOTEL

3.GÜN:Sabah otelimizde aldığımız kahvaltı sonra dileyen misafirlerimiz otelimizde serbest olarak vakit geçirebilirler. Dileyen misafirlerimize extra turlara katılabilirler.

Sabah (Arzu edenler sabahın erken saatlerinde, otelden alınarak, özel araçlarla muhteşem Ölüdeniz manzaralı Babadağ'a çıkarak, buradan Yamaç Paraşütü yapabilirler. Dünyanın en güzel parkurlarından olan bu adrenali yüksek sporu yaparken, gökyüzünden Ölüdeniz'e tekrar aşık olacaksınız.

1.ALTERNATİF TUR: (EXTRA) Fethiye Kelebekler Vadisi tekne turumuza çıkacağız.  Fethiye merkezden teknemize biniyoruz Gün boyu sürecek olan birbirinden muhteşem adaları görerek yüzme molaları veriyoruz. Göreceğimiz yerler arasında Dalyan Koyu, İblis Feneri, Karaca Ören Koyu tüm doğallığı ile sizlere unutulmaz bir göz ziyafeti sunacak. 4 durağı olan turumuzun mola yerleri sırasıyla Develi Plajı, Kelebekler Vadisi, Soğuksu, Gemiler Adası ve Akvaryum Koyu' dur. Gün boyu sürecek olan bu eşsiz tekne turu sonuna doğru tekrar Fethiye limanına dönüyoruz. ardından otelimize ulaşıyoruz. 

2.ALTERNATİF TUR: (EXTRA) Fethiye Dalış turumuza çıkacağız. Sabah kalkış 9:30 akşam dönüş 16:30, Öğleden önce ve öğleden sonra olmak üzere 2 dalış yaptırıyoruz. Birebir eğitmen eşliğinde yapılıyor dalışlar, ortalama dalışlar 20 şer dakika sürüyor. Birinci DALIŞ da fotoğraf ve video çekimi oluyor. Öğlen yemek yiyoruz, teknede barımız mevcut sıcak ve soğuk içecekler alabiliyorsunuz. Kalan zamanlarda yüzerek v.s. serbest vakit geçiriyorsunuz. Başka bir koyda ikinci dalışları yapıyoruz, daha sonra dönüşe geçiyoruz.

KONAKLAMA: 4*PERDİKİA HİLL & FAMILY HOTEL

4.GÜN: 

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısı sonrasında saat 12:00 da otelimizden ayrılıyoruz. Aydın Çine’de vereceğimiz akşam yemeği molası ardından Balıkesir ve Bandırma’ya ulaşarak bir başka KARESİ TURİZM organizasyonunda görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

KARESİ TURİZMİN YOL VE PROGRAM GÜZERGÂHINDA DEĞİŞİKLİK YAPMA HAKKI SAKLIDIR

NOT: TUR PROGRAMIMIZDAKİ EKSTRALAR REHBERİMİZİN BELİRLEYECEĞİ MİNİMUM KİŞİ SAYISI SAĞLANDIĞINDA GERÇEKLEŞECEKTİR.

Tatil Planınızda Değişiklik mi Oldu?  SEYAHAT GÜVENCE PAKETİ İLE KARESİ TURDA

Sorun Değil,

Turu Satın alırken Seyahat Güvence Paketi alın.. Tur çıkış gününden 7 Gün kala Koşulsuz turunuzu iptal edin..

 

TUR HAREKET DETAYLARI: 

Bandırma Barış Manço Kültür Merkezi Karşısı (23.30)

Susurluk Yasa Dinlenme Tesisi Karşısı (00:00)

Balıkesir Stadyum Önü (01:00)

Akhisar (02:15)

Manisa (03:15)

İzmir Ege Üniversitesi Kavşağı (04:00)

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Otelde 3 Gece  Konaklama
 • Otelde 3 gece herseydahil Konsepti
 • Ulaşım
 • Çevre Gezileri
 • 1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası  

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Tüm özel harcamalar
 • Müze ve ören yeri giriş ücretleri
 • Kekova Batık Şehir tekne turu 
 • Dalyan Tekne turu 
 • Kelebekler vadisi tekne turu 
 • Azmak çayı tekne turu
 • Yamaç Paraşütü 
 • Dalış Turu
 • Jeep Safari Turu
 • Seyahat Güvence Paketi Detaylı Bilgi

Tur Hareket Detayları

Tur Hareket Tarihleri:
11, 24 Temmuz • 07, 28 Ağustos
TarihMüsaitlikİki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek KişiEk Yatak1. Çocuk
11.07.2024Müsait9.999,00 TL14.000,00 TL9.999,00 TL0 - 6 Yaş 4.600,00 TL
7 - 12 Yaş 7.300,00 TL
24.07.2024Müsait9.999,00 TL14.000,00 TL9.999,00 TL0 - 6 Yaş 4.600,00 TL
7 - 12 Yaş 7.300,00 TL
07.08.2024Müsait9.999,00 TL14.000,00 TL9.999,00 TL0 - 6 Yaş 4.600,00 TL
7 - 12 Yaş 7.300,00 TL
28.08.2024Müsait9.999,00 TL14.000,00 TL9.999,00 TL0 - 6 Yaş 4.600,00 TL
7 - 12 Yaş 7.300,00 TL

1.Ek Bilgiler

2.İptal Şartları

3.Vize Bilgileri