Hakkımızda

Fenercioğlu Turizm Limited Şirketi, 2003 yılında misafirlerine uçak bileti, otel ve tatil seçenekleri sunmak amacı ile Karesi Turizm markası altında turizm sektöründe Balıkesir’de hizmet vermeye başlamıştır. 2014 yılında da Bandırma Şubesiyle Misafirlerimize hizmet vermeye başlamıştır.

A Grubu Seyahat Acentası belgesine sahip Karesi Turizm, Pegasus, Sunexpress, Atlasjet, Borajet yetkili acentalıklarının yanında 01 Eylül 2011 tarihinde Türk Hava Yolları yetkili acentası, 15 Şubat 2012 tarihi itibari ile de bölgemizdeki ilk IATA (Uluslararası Hava Taşımacılığı Birliği) üyesi olmuştur.

Sektörde onbeş yılını tamamlamış ve sunduğu hizmet kalitesi ile misafirlerinin memnuniyetini sağlayan Karesi Turizm, profesyonel kadrosuyla yurtiçi – yurtdışı uçak bileti, otel rezervasyonları, kültür ve yurt dışı turları yanında vize takibi ,fuar organizasyonu ve transfer hizmetlerini vermeye devam etmektedir.

Bireysel ve Kurumsal anlamda faaliyet gösterdiğimiz turizm alanlarında uzmanlaşmış kadromuz ile deneyimlerimizi sizinle paylaşmayı ve çözüm ortağınız olmayı istiyoruz.